Monday, June 22, 2015

Why I still carry a red grading pen


J Bogan said...

So wait...that's 24 for five dollars, or 14 for two ninety nine???

Volfram said...

Have we considered "$2.99 each, 2 or more $2.50 each?"

If you can't figure out how to spell the word, figure out how to write the sentence without it!